Reply on: veteran #82022:
Hurá, bude sa z Krásnej chodiť do McD a do Kauflandu
Ozaj, nemáte niekto poznačené, v ktorom období zachádzal posledný nočný spoj N7 do Krásnej na Žiacku (teda ku kostolu)?
Ozaj, nemáte niekto poznačené, v ktorom období zachádzal posledný nočný spoj N7 do Krásnej na Žiacku (teda ku kostolu)?
mi.v