Reply on: Granite01 #81738:
Aké predovšetkým? Veď tam idú aj vlastné zdroje. Aj keby na ne dávali z vlastných prostriedkov len euro (čo teda ani zďaleka nie je pravda), tak by to bolo minimálne amorálne. Väčšia a predraženejšia zbytočnosť sa už totiž kúpiť nedala.

Granite01
Síce neviem, či sú alebo nie sú peniaze. Len som predsa napísal, o akých sumách sa bavíme, keď hovoríme o zvyšovaní platov. Sú to len a len strohé fakty na zamyslenie. Pre každého, kto aspoň trochu reálne rozmýšľa a neblúzni len o kradnutí. Lebo nejde o fazuľky, ale o dosť veľký balík peňazí, ktorý len tak nenájdete ležať na ulici ?