Reply on: Granite01 #81742:
Obaja sme písali o prevádzkových peniazoch, nie jednorazových. Koľko km ročne spravia nafťáky? Ak by tretina z nich mala CNG motory, koľko EUR sa ušetrí? Aj pri hrubom prepočte mi vychádza násobne väčšie číslo ako tých 1,2 mil. Či nie? 
(Ideálne by bolo, keby sem niekto napísal aktuálne náklady na vozkm nafťáku vs. CNG v KE.)

Dead
Kazdopadne bez zvysenia platu to nepomoze, ak moze vodic jazdit v inych zamestnaniach SKOR, aj beznych autach, resp. bez cestujucich, bez nutnosti robit psychotesty, bez zvysenej zodpovednosti a to vsetko za rovnaky ci vyssi plat, na autobus sa da len par nadsencov a to stacit nebude.
Este k DPMK, ak je pocet vodicov pre aktualny CP nedostatocny a DPMK o tom vie, tak vazne by to mali riesit, taktiez som to spominal, zmenit CP alebo zverejnit niekde vynechane spoje vopred, to je nemyslitelne ze jeden den vynecha 1 spoj, dalsi den 2 spoje ZA SEBOU, toto je problem pre cestujucich aj pre vodicov, jednak su pretazeni a este musia znasat reakcie cestujucich, ktori v burke ci horucave dlho cakaju na spoj a nasledne si nemaju ani kde sadnut, kedze je spoj preplneny, taktiez sa nestihaju dostat na miesto vcas...