Reply on: SOLARIS MANIAK #8182:
- Vieš čo je vrchol neslušnosti? Keď si zákulisné informácie vymieňaš na verejnom fóre a zdržiavaš v čítaní príspevkov všetkých ostatných čitateľov (najmä wapistov). Okrem toho by si si už mohol uvedomiť, že dotyčné osoby Ti na tieto príspevky nereagujú. Takže buď láskavo trpezlivý a nerob z diskusného fóra pokec.

Isidor
Ale asi by som si mal niekedy skočiť pozrieť, ako funguje ten ó-tak-dokonalý-a-plne-automatizovaný prešovský systém... ?