Reply on: Vladimír #8163:
Ta 'chyba' (sam neviem ci to chyba je, aj ked databaza DPMK hovori o niecom inom, ktora je rovnaka ako na imhd a aj v tej brozurke za 25sk co kupit v MIC, ze odchody su stale na 21 pocas volnych dni od LA) je komplet na vsetkych zastavkovych CP L22 (ja som na to raz uz upozornoval - davnejsie) pocnuc od Leteckou akademie a Pltovou -> LA konciacK tej L27A - mam CePo, musim sa pozriet kedy tam ta 27A zachadzala.
Vladimír
Re #7976 TA: No vieš, to je tak... Oficiálna stránka DPMK to má tak ako my. V originál cestovnom poriadku, ktorý mi dali na DPMK a mal by byť záväzný je to tak ako máme my. Odkiaľ teda pramení informácia, že to máme zle? Je to takto na zastávkových CP (nemám možnosť overiť)? Jazdia takto tie busy naozaj?
Re #7987 Peter: Myslím, že je to celkom dobrý postreh.
Re #7988 Diggi: A prečo by sa Solaris nemohol otáčať na Dnepeskej? Keď sa na L27 otáčať môže...
Re #8009 1018: Môj názor sa tiež nemení - dopyt by sa mal zaviesť:
a) keď to budú mať všetky vozy
b) aj keď to všetky vozy mať nebudú, s podmienkou, že bude jasne vyznačené nielen na ktorých vozoch dopyt je, ale aj na ktorých vozoch dopyt nie je.
Osobne sa v prípade Košíc prikláňam pre možnosť "b".
Re #8032 eMareq: Eeeeeee? L27A až ku Mlynu? Tak o tom som v živote nepočul.
Re #8084 Pivix: A načo to chceš testovať v real life? V real life sa to už testuje v množstve miest po celom Slovensku...
Re #8150 Isidor: Veru... mačká dzindziky... A funguje to... Napríklad tak, že bežne v pražskom buse nezaznie názov zastávky šiestich po sebe idúcich zastávok, lebo vodič zabudol stlačiť tlačídlo
Re #8162 Kubik: Ak ma pamäť neklame, bolo to vo februári 1996.