Reply on: Vladimír #7726:
mne sa to nezdá...ani žiadne datumy a ni dovod, možno dalšie obmedzenie ☺ ? ?
Až tak, že teraz nechce uveriť, že nám skarambolovala 359. Samozrejme, že slučka Hornbach nebude, totiž ani nie je kde...
Vladimír
Re #7629 Diggi: Klasika. Až kým sa raz s nimi nepôjdem pohádať... Btw. dokedy je tá výluka? Sú na to aj oznamy na zastávkach?
Re #7644 Sarko: Veď to nebolo ani zďaleka po prvý raz takto...