Reply on: Sarko #7626:
To bude rarita alebo dalsia turisticka ona iza
atrakcia (jednou z nich je aj Lunik IX). Slogan: Najviac HM na 1 km2 najdete len v KE.
atrakcia (jednou z nich je aj Lunik IX). Slogan: Najviac HM na 1 km2 najdete len v KE.

Ja som to uz davno vedel, ze tam bude benzinka (len som nevedel od akej firmy). Veru je potrebna ako sol, daleko ku benzinke na Pri Hati, daleko.
Inak lakovať sa dá aj na časti do stratena tak, že sa nanesenie novej vrstvy takmer nedá zistiť.
Sarko
Re #7617 Dopravák: K tej beznínke len toľko, že ja cez Mier chodím len málokedy a nikto to tu ešte nespomenul.
K tomu predaju trolejbusov... Dovolím si tvrdiť, že je to len v rovine nerozvinutej a neuváženej myšlienky. Ak sa ju aj podarí presadiť, tak to bude nepochopiteľný krok, za ktorým treba hľadať peniaze.