Reply on: eMareq #7621:
Neboj sa, aj tam bude nová benzínka... ? Firma ostáva, bude len väčšia a modernejšia.
Ja som to uz davno vedel, ze tam bude benzinka (len som nevedel od akej firmy). Veru je potrebna ako sol, daleko ku benzinke na Pri Hati, daleko.
Inak lakovať sa dá aj na časti do stratena tak, že sa nanesenie novej vrstvy takmer nedá zistiť.
Dopravák
Re #7613 Sarko: ak si to čítal... istí ľudia /určite vieš kto/ plánujú odpredaj... napísal som to, lebo je to nehorázne a dúfam, že sa im to nepodarí... ?