Reply on: Isidor #6389:
gratulujem k tomuto prevratnému objavu. Mnohí tvoji krajania však na to, že Košice sú Balkán, nikdy neprídu. A najmä tí, ktorí Košice v živote neopustili a iné mestá nepoznajú - tí budú vždy Košice tvrdo hájiť. Nie je problém dohľadať si v diskusii, koho myslím. A inak, povedzme si otvorene, aj v Prahe je tisíc vecí na zlepšenie, vôbec to nie je ideálna MHD. To len tá košická je v takom žalostnom stave. Plus samozrejme Praha má viac peňazí, inak Houfek, Reiprich, prašť jak uhoď. Keď chceš vidieť poriadnu MHD, choď do Ostravy.



Vladimír
Re #6392 S499.1023: Ak mám správne info, tak v Košiciach sa to takto robí. T.j. bratislavská L5 s jazdným časom 60 min. by mala mať čas na vyrovanie meškania 6 minút + 2 min. na prejazd otočkou a pristavenie.
Za Prešov len toľko, že tam pojem "čas na vyrovnanie meškania" neexistuje.