Na www.imhd.sk sa v hornom menu objavila čierna páska, ktorá vzdáva úctu obetiam teroristického útoku v Beslane. Na bratislavských diskusiách sa objavila aj výzva, čo si dovoľujem pripomenúť aj v košickej sekcii:
Vážení diskutujúci,
dnes, 9.9.2004, od 9:00 a v 9. uplynutý deň od tragédie v Beslane, si pripomenieme obete tragédie symbolickou hodinou ticha. Ďakujem.
Vážení diskutujúci,
dnes, 9.9.2004, od 9:00 a v 9. uplynutý deň od tragédie v Beslane, si pripomenieme obete tragédie symbolickou hodinou ticha. Ďakujem.

Isidor
Košice sú "na Balkáne". Vivat Praha! :)))
A to som tu ešte len 3 hodinky
PS: Zistiť až pri pohľade z okna, že sme práve prešli výhybkou, je skvelý pocit
Som zvedavý na pocity po návrate...