Reply on: mateus17 #59758:
bral som to z tej stranky ze ludia by tie pohariky odnasali so sebou alebo vedla automatu by bol kos na to ... tak prosim ta laskavo neutoc na to comu nerozumies... ale hold IQ hojdacieho konika takze radsej no comment ...
...
jt
Napísal som tri výhody, zlepšenia, k nim si sa nijak nevyjadril, no našiel si niečo, čo si si myslel, že je negatívum (ešte si to myslíš?) a toho si sa hneď chytil. Prepáč, ale toto mi naozaj príde ako obmedzenosť.