Reply on: VLK #57502:
od 5. 7. 2010? Ako vtip dobré.Hoci nehádam sa, mohol ju niekto ukradnúť alebo niečo sa s ňou mohlo stať, ale nedať ju späť za takmer 2 mesiace, je tiež umenie. (Aby si zase niekto nemyslel - neviním z toho DPMK, to už nie je ich starosť.)
RDZ 50
http://www.ulozisko.sk/328912/SP_RD_c._32_-_2005_-_vynatok_pre_KD.jpg