Reply on: VLK #57502:
od 5. 7. 2010? Ako vtip dobré.Hoci nehádam sa, mohol ju niekto ukradnúť alebo niečo sa s ňou mohlo stať, ale nedať ju späť za takmer 2 mesiace, je tiež umenie. (Aby si zase niekto nemyslel - neviním z toho DPMK, to už nie je ich starosť.)
SHORTY
(2) Na električkový pás v úrovni vozovky sa smie v pozdĺžnom smere vojsť len pri obchádzaní, predchádzaní, odbočovaní, otáčaní, vchádzaní na cestu, alebo ak to dovoľuje dopravná značka alebo ak to vyžadujú mimoriadne okolnosti, najmä ak nie je medzi električkovým pásom a okrajom vozovky dostatok miesta.
Takže ísť celý čas po električkovom páse môže len električka, o zastávke Poli sever ani nehovoriac - tam nikam neodbočuješ, nepredchádzaš.... a pod.