Len ma trochu zarazilo, že sa Ťahanovčania sťažujú na dopravu v špičke, lebo práve v špičke ju majú na veľmi slušnej úrovni, porovnateľnú s Furčou (ak nie lepšiu) a omnoho lepšiu ako napr. Jazero.
Skôr by som čakal ponosy na dopravu po 19.00. Ak sa chcem vtedy dostať z Palackého na tieto sídliská, tak kým na Ťahanovce idú 2 spoje (L11), na Furču až 8 spojov (L15, 18, 30, 32) za hodinu. Asi každý uzná, že toto je skutočný výsmech Ťahanovčanom do tváre. Nie doprava v špičke.
Skôr by som čakal ponosy na dopravu po 19.00. Ak sa chcem vtedy dostať z Palackého na tieto sídliská, tak kým na Ťahanovce idú 2 spoje (L11), na Furču až 8 spojov (L15, 18, 30, 32) za hodinu. Asi každý uzná, že toto je skutočný výsmech Ťahanovčanom do tváre. Nie doprava v špičke.
balky
Asi v pozadi ide naozaj o nejake provizie-vsimne.
Len by som potom tym kompetentnym "managerom" DPMK zosobnil naklady pri marnom zhanani nahradnych dielov.
Zivo som si predstavil, ako sa po par rokoch budeme vozit na polorozpadnutych Ikarusoch, Solarkach, Karosach, a neviem na com este.