Reply on: 5 #48205:
Doplním ako som to myslel. http://tinyurl.com/krop64 - takto by to šlo od VSS priamo cez Barcu s tým, že autobus zíde okolo školy a pokračuje ďalej do Šebastoviec. Druhá aleternatíva by spočívala v tom, že na Oslobodediteľov zíde skôr, čiže tu by bol možný pohodlný prestup na L4 už pri soche a sever Barce by bol obsluhovaný po Abovskej, Barčianskej k VSS, v opačnom smere k soche. Čiže napojenie na linku 4 by bolo dvoma smermi a teda počet možných napojení by bol interval linky x 2.
Vladimír
Samozrejme, že sa to robiť a ani s LV hýbať nemuselo. Pokojne môže ostať počet liniek vyšší a ich intervaly redšie, teda zachovať súčasný stav. Roboty na cesťákoch, obehoch, zadelení by bolo menej. Ale potom sa treba aspoň na pôde tohto DF dohodnúť, že už nikdy nesmie zaznieť výčitka, že prečo po Komenského ide dvojica liniek naraz, pričom predtým i potom nejde 10 min. nič....