Reply on: VLI #47858:
Na tom moste nie su ani lampy, pochybujem, že by tam statik povolil dať troleje.
a čo sa týka obchodného centra.. to je strašne inteligentné, že 10 už nepôjde k optime
a nechápem prečo.. ale neva...
Nodes