Reply on: pedro77 #47106:
Suhlasim s emareqom. Trolejbusy MAJU zachadzat na stanicu. A to, ze chodia pomaly, som uz iX krat spomenul, ze nie je ich problem. Trolejbusy dokazu jazdit aj rychlo, keby bolo trolejbusove vedenie od zaciatku pripravene a nainstalovane tak, ako ma byt. Ale s tou stanicou je pruser, samotne stanicne namestie (plocha) nepatri mestu Kosice. Sukromna firma, ktorej to patri, chcela s namestim nieco robit, ale doteraz sa tak nestalo. Preto sa nepristupuje ani k zatrolejovaniu namestia. Tusim by sa tomu trebalo pozriet na korienok...
tbus
...a nehovorim o tom ako si v rannej spicke musia davat oprotiiduce autobusy pri zastavke Hanojska navzajom prednost, lebo dve oproti sebe neprejdu ? a pri takom intervale MHD ako je na tejto ulici je to dost problematicke miesto (niekedy stoja aj 3 autobusy za sebou kym prechadza oprotiiduci)