Reply on: Nikoliatko #47050:
NEROZUMIEŠ. Tá L30 je presne pre starých, imobilných, matky s kočíkmi a cestujúcich s batožinou, ktorí obetujú pár minút jazdy navyše, aby nemuseli prestupovať. Všetci ostatní budú na stanicu jazdiť trolejbusmi a L15. L30 je len doplnková linka.
TA
" 2. trolejbus a 17 na NMN išla 1:1, trolejbusy sú skrátka pomalé, s tým treba počítať "
--->>> nezdá sa Ti, že si protirečíš? Najprv tvrdíš, že trolejbusy sú pomalšie a potom napíšeš, že je to 1:1. Tak potom aj L 17 je pomalá a jej pomalosť pritom obhajuješ.