Reply on: Nikoliatko #47049:
Ale v špičke sa nedá urobiť tak aby si mala aspoň 35 minút prestávky. To by sa na tej linke musela zvýšiť výprava autobusov aspoň na 10 a to vzhľadom na náš vozový park nieje možné. A po druhé, konečná exnárova vznikla len pred pár rokmi, ak by ju nevymysleli, nebol by problém s tým že len po exnárovu alebo len od exnárovej. Neviem koho to bol nápad rozdeliť furču na dve časti ?
Tizo
Otazka znie potrebuju vobec Tahanovce linku 27 ked 10-ka a aj myslim 51-ka stoja na Palackeho? Potrebuje vobec KVP linku na stanicu? Potrebujem my vobec stanicu? Ved nedaleko je Jakabov palac...vsetci mozu ist peso cez park pripadne krizom s batohmi cez stanicu kde je oficialne zakaz vstupu chodcom.Urcite to prospeje bezpecnosti a aj zdraviu obyvatelstva....
Re #47023 Nodes: Tvrdenie ze zriadenie 30-ky je na ziadost Smolkovej ked tam uz dobry polrok premava 17-ka po tej istej trase ako planovana 30-ka je co za vymysel? ta 17-ka predsa nechodi len v spicke.