Reply on: solac3903 #46644:
keď budú milí vrchní chodiť peši a úradovať v stane na hlavnej tak potom uverím, že im ide o nás občanov mesta. Toto mi pripadá ako totálne šetrenie pre ich zisk.
.... ale načo je dobré každý polrok robiť nové LV to nechápem..
Crossfire