Reply on: solac3903 #46612:
ja si dovolim tvrdit, ze ani stary RD(aT) nemohol zato, ako nakoniec vypalilo jeho linkove vedenie a v akej podobe je dnes.. ked uz sa ideme takto bavit.. ale stale sa musi najst jedna osoba, na ktoru to vsetko pojde, lebo je jasne, ze bezny cestujuci dovody nevie...
jt
Trolejbusy sa mali tiež posilňovať. Čiže na linkách 7x zrejme na jeden tbus pripadnú po novom dva autobusy ? No ale som zvedavý, či to poslinenie bude ako pri električkách...