Reply on: Nodes #46551:
to ja velmi dobre viem ale do krasnej autobus chodit musi a jedine cez jazero ... ako ja to berem lebo je pravda ze ludia skor pojdu autobusom ako elektrickou ja osobne si myslim ze najlepsie bolo ked bola L13 vazecka-krasna to bolo dobre spojeneie do krasnej im islo kazdu chvylu a z elektricky sa tak dlho necakalo a nestalo sa z autobusom v kolonach na slaneckej
Pred ňou by sa aj Spock musel skloniť.
romeo
Re #46521 TA:teraz neviem ako to myslíš,čiže keď by to malo byť len počas akcii tak vtedy by to bola komplikácia a keby tam mali stať stále tak nie?