Reply on: Nodes #46551:
to ja velmi dobre viem ale do krasnej autobus chodit musi a jedine cez jazero ... ako ja to berem lebo je pravda ze ludia skor pojdu autobusom ako elektrickou ja osobne si myslim ze najlepsie bolo ked bola L13 vazecka-krasna to bolo dobre spojeneie do krasnej im islo kazdu chvylu a z elektricky sa tak dlho necakalo a nestalo sa z autobusom v kolonach na slaneckej
aj ja tadiaľ chodím pravidelne,a hlavne na zast. zimný štadión málokedy nastupujú viac ako 4 ľudia
TA
"Tramvaje by byly nahrazeny moderními autobusy na plynný pohon, což by znamenalo snížení ekologické zátěže, protože tramvaje na některých traťových úsecích víří prach. "
--->>> to je logika