Reply on: jt #46467:
ak natiahnu L 19 až do Krásnej, tak predpokladám, predĺženie intervalov. Jednak aj preto, že to by bol priveľký luxus pre Krásnu. Ale teším sa na to, ako sa budú Krásňania sťažovať na to, že im nejdú spoje podľa CP - tak im treba.
?
eMareq
L13 sa zlúči s DNEŠNOU L19 a bude predlžená až do Škaredej (?). Mlyn, Hydina sú totiž kaput. Takže obyvatelia Škaredej si budú musieť pri ceste do centra prestúpiť.
L30 bude jazdiť v inej trase
L52 bude len ako školský spoj
Re #46453 jt: Veď tu po voľbách 2006, kde "modrí" & "kresťania" zvalcovali ten zvyšok, predsa zavládla eufória, tak neviem čo protestuješ? Tak si ju užívajme. ?