Pred vypravovňou je vyložena tabuľa ktora sa použivala na vydaj kľučov autobusov u vypravcu,vymenila sa za väčšiu.Ak ma niekto zaujem o tu tabuľu,može dnes večer ist poňu do garaže Hornadska,a može si ju vziať,nech sa hlasi u vypravcu.
Len seriozne,pre zberatela niejakeho
Len seriozne,pre zberatela niejakeho
jt
Re #46095 AutobusovyManik: Túto otázku smeruješ na zlú osobu, tiež by som to rád vedel. Vo Zvolene im akosi nevyšli hókusy-pokusy s elektrickou výzbrojou a nenašla sa vôľa a (alebo) peniaze na opravu "albatrosa".