Reply on: eMareq #46091:
Ďakujem pekne za také "umenie" ? Inak, prečo sa naše košické Ringhoffery nechali takto zhniť a namiesto nich sa do flotily historických vozidiel kúpili vozy z Česka? To sa nedali nakúpiť diely z podobne schátraných vozov, alebo nejaký vrak kúpiť a opraviť naše pôvodné električky?
Yogi616
http://www.youtube.com/watch?v=aP2o_kqssHY
Re #46084 solac3903: ta ?