",nebude sa rozpájať,takže bude stále dvojica.
" ---presne toto si si mal prečítať a ako doplnok nasledujuci prispevok od Yogiho -- je to až take zložite????
neviem si predstaviť, že doslova a dopísmena fyzicky zvaria 2 vozy k sebe. Akú to má logiku ( výhody )? Mňa napadajú len nevýhody. Ale možno mám slabú fantáziu.
Isidor
http://www.kosice.sk/article.asp?id=5260
"V týchto dňoch sa zber sústreďuje na odpovede od cestujúcich využívajúcich dopravné prostriedky železničnej spoločnosti Cargo" - to sú akí?