Reply on: Kari #45564:
O nejakom "správnom odborníkovi" nepochybujem. V nekonečnej studnici "odborníkov" z SDKÚ a KDH sa to tam nimi priam hemží. Viď Dečo. ? Ale kľudne, môžu byť aj starí harcovníci. Veď vieme, čo od nich môžeme čakať (rozumej nič lepšie, lebo by sme to aj tak nepochopili) ako si stavať nereálne vzdušné zámky. Treba sa držať pri zemi. ?
quinn
ani docasne zastupujuci riaditel nemal zaujem zotrvat na danej pozicii? ani Kuzma? ?