Reply on: Josip3211 #45145:
netesil by som sa, vcera som sa viezol v "nerozbitnej" 3510 ?
nebooj . Opakujem,ja hovorim o AD,len o AD.ok? Aj ja si myslim že do TD ani on nejak velmi nevidi,suhlasim. Treba vyčkat čas,ukaže sa jeho prinos. Viem že TD robila problemy,ked trebalo AD pomôcť hlavne v noci z brzdovou stolicou,alebo ked trebalo halu,boli stym problemy stažovali sa mechanici,tak zakročil
LUKYmhd
L13 chodí väčšinou načas. Sem-tam sa vyskytnú nijake meškania ale max. tak 2 minuty. L19 tak ako pišeš ma velke meškania niekady aj 10 minút v smere na Jazero. Smerom do mesta vsak zvyknú chodit vsetky linky načas. A aj naraz. Tvoria sa pekné vláčiky. ?