Reply on: LUKYmhd #44911:
Ty vieš čo rozprávaš? Koľko krát cestujem Ťahanovcami a niekedy mi je do plaču keď vidím toto "frajerstvo" keď si dajaky "BIG MADA FAKA YOU RYTMUS KF NIGGA" vytiahne svoju fixečku za 0,50€ a začne kresliť tie čarbanice. Zažil som aj nadrbaných nackov s reťazou točiacou nad hlavou. A netvrdím, že Furča je svätá ale v trolejbuse sa nájde len jedinec, nie skupiny. Re #44916 jt: Áno, a na Námestie osloboditeľov budem cestovať 20 minút. Keby neboli 15Tr ale 25Tr tak by som šiel aj na KVP, Kláštor. Lenže v takom stave ako je momentálne #1001 a #1006 tak ďakujem pekne takto cestovať. Cestovanie ako v Ruskej federácii... ?
Chegevara