viem povedat len tolko,že čo sa tyka AD,tak je to veeelmi kvalifikovany človek , konečne niekto kto vie očom to je , a je na spravnom mieste ? ? ? dufam že takto sa raz budu obsadzovať aj ďalšie veduce funkcie v DPMK,vzdelanie neni všetko,veľa robi prax ?
ja by som povedal, že im chýba autobus. Teda Citelis + autobus = autobus. Jednoduchou ekvivalentnou úpravou tejto rovnice hneď dostaneme výslednú pravdu :
Citelis + autobus = autobus / - autobus
Citelis = 0
vedúci výpravy je malá ryba nad nim je ešte väčší šéf vedúci autobusovej a trolejbusovej dopravy ale pripomienky sa môžu podať aj veľkému vedúcemu on to riadi
môžte podávať pripomienky aj na vnútornom oznámení ktoré si môžte vypýtať, z tejto stránky sa môže dozvedieť oveľa viac zodpovedných ľudí, čítajú ju aj pracovníci ktorých sa to týka
Zajtra ráno bude predstavený nový vedúci za autobusovú a trolejbusovú dopravu všetkým pracovníkom údržby ak máte otázky na nového vedúceho prosím aby ste sa vyjadrili dnes vaše pripomienky budú odovzdané
no keby som s tym prišiel na RAčku ta ani nevystupuju, ta šak tam komfort lepši jak v IK či Solarise ? , sklapacie sedačky už dnes nenajdeš ani v tom najmodernejšiom buse v MHD...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Arksun