Reply on: VLK #44714:
Prepravny poriadok je zmes chujovin. Dam si tu namahu a zistim, aka je skutocnost. Jedna vec je to, co moze revizor ziadat. Druha vec je to, na co ma pravo. Ked prepravny poriadok v tomto bode odporuje norme vyssej pravnej sily, tak je v tomto bode neplatny. Opakujem, zistim, aka je skutocnost.
AutobusovyManik
http://kosice.ustecketramvaje.com/fd/fd106.htm
?