Reply on: TA #44708:
Pri "kvalite" s akou tu opravu plynovodu robili (mam to rovno pod oknom, takze som to mal online), sa nebudem cudovat, ked to o 2-3 mesiace bude rozkopane znova.O tom, ze ten beton je zle vyspadovany, snad uz ani nema zmysel hovorit.
eMareq
Ale autorizačný kód príde ako súčasť správy. Tak neviem načo by komu bol samotný kód? Ak som Ti správne porozumel.