Reply on: VLK #44258:
Ďakujem tebe aj ostatným diskutujúcim za odpoveď a za opravu, nemám ani sám prehľad ako je to u vás s CP v KE a ich dodržiavaním a na GPS som pri písaní vôbec nepomyslel, na výšku už nechodím a naposledy som bol v KE pred pol rokom, aj keď z PO to nie je ďaleko a čo čert nechcel dnes som vaše mesto navštívil, v mhd ma prekvapilo zmiznutie L32 a jej neviem teraz či čiastočné čo sa trasy týka nahradenie linkou 19. Potom som si spomenul, že sa vo veľkom menil grafikon. ?
. Aj mne sa bezne stava, ze ja mam na svojich hodinkach 7:57 a v skole uz 8:02, no ale necudujem sa, ved skola je dalej ako ja...
Sarko
Dalsia podstatna vec je, ze zastavky AD su velmi nahusto a zastavky nie su uvedene ani v ziadnych CP. Na zastavkovych stojanoch je vzdy len par vyznamnych zastavok a konecna s CP danej linky iba s uvedenymi casmi v prvej hodine a s priemernym pribliznym intervalom v dalsich hodinach (napr. "then every 8 to 16 mins").
Cize dost benevolentne to vyzera na prvy pohlad, lenze v skutocnosti v ramci toho intervalu pride niekedy aj viac ako jeden spoj, uz sa mi stalo, ze v ramci uvedeneho intervalu prisli aj 3 spoje. Je to teda uplne ina situacia ako v pripade KE.