ja pozdravujem celu mrzutu osadku v nasardinkovanom spoji na L15 o siestej vecer.
P.S. ja som bol v tej L50 co vas obehla na secovskej, skoro vsetci sme sedeli a samozrejme som cestoval na 4zastavky ?
P.S. ja som bol v tej L50 co vas obehla na secovskej, skoro vsetci sme sedeli a samozrejme som cestoval na 4zastavky ?
Cengeľ
BMko
PS: zabudol som dodat v Madride, v Londone a aj v inych mestach su vsetky zastavky na znamenie. To by zase substrat nepochopil