Reply on: Irisb #43893:
Pisal som tam nieco take? Lebo nic take tam nie je. Sucasne pocty ako aj strukturu vodicov dopodrobna nepoznam, a vlastne ani ma to nijako nezaujima...
).
V novšej histórii 80-tych rokov bola naplánovaná celistvá sieť TD časovo rozdelená na tieto etapy výstavby tratí:
jt
Re #43873 pedro77: Od centra sa to tiež dá, no určite to nebude len tak po ceste. Dá sa to napríklad tak, že bus prejde po tom najvyššom moste okolo zastávky SOUŽ a z ľavého pruhu odbočí do takého slimáka, vracák späť do centra. Spojí sa so smerom na Prešov a priamo vyjde na Priemyselnej.
Smerom z centra je ale zbytočné spájať východnú časť MHD, keďže podchodom to bude pred hlavnú stanicu len kúsok.