Reply on: KVKV #4292:
Máš pravdu, L1 musela byť zrušená neskôr, bolo ešte obdobie, keď bola len špičková. L5 a L8 od februára 1994 už nejazdili, takže asi aj L1 vtedy. Takže vlastne 10 rokov.
/) 
Vo vozovni som ju našiel síce ošúchanú, ale len jedinú.
Balky
Oazka skor pre Sarka. V ktorom roku bola zrusena L1, resp. kedy sa urobil prepoj na NO Juzna trieda- ZST a zavedena L3 OC Bajkal-zst-S.Lokomotivy a L2 S.Lokomotivy-ZST-OC Bajkal.Pretoze provizorne striekane tabulky L2 mali konecnu Krasna III.
Dokonca aj neskor zrusena L5 mala na tabulke KrasnaIII. V tom obdobi by som videl zanik formalneho nazvu "Sidlisko Krasna".