Bŕŕŕŕŕŕ´!
To čo som počul na rádiu Expres o "TGV" alias motor. jednotky rady 840 na mňa zapôsobilo ako studená sprcha. Od redaktorov, kt. sa nevyznajú v problematike to ešte ako tak znesiem, ale to čo vypustil predstaviteľ ZSSK tak to bolo i na mňa silné kafé. Takže hor sa na cestovanie vysokorýchlostnými vlakmi za 3 a pol hodiny z Košíc do Zvolena!!! ?
To čo som počul na rádiu Expres o "TGV" alias motor. jednotky rady 840 na mňa zapôsobilo ako studená sprcha. Od redaktorov, kt. sa nevyznajú v problematike to ešte ako tak znesiem, ale to čo vypustil predstaviteľ ZSSK tak to bolo i na mňa silné kafé. Takže hor sa na cestovanie vysokorýchlostnými vlakmi za 3 a pol hodiny z Košíc do Zvolena!!! ?
Palmovka má aspoň niečo spoločné s KE - jedinú koľajovú križovatku do všetkých smerov ako na kruhovom objazde na Moldavskej.
Sarko
Pštrosmajerák myslí S499.1023 ako humornú vložku.