Reply on: Dopravák #4184:
Ja som jednoducho reagoval na Tvoju vetu, citujem: "DP je akciová spoločnosť a keď si ustanovil, že lístky v doplnkovom predaji budú (s prirážkou) stáť 14 sk (neviem prečo nie buď 15 alebo 20sk) tak aj budú stáť a my cestujúci sa môžme na hlavu postaviť, aj tak s tým nič neurobíme...", ktorá sa skrátka nezakladá na pravde. Bodka.

KVKV
V samotnom dp som počul o úvahách , že v oblasti NO (snáď práve Fejova) sa zamýšla výstavba smyčky -centrálnej zastávky, kde by boli ukončené niektoré linky. Má to súvis s teóriami novej organizácie linkového vedenia, vytvoriť smyčku s konečnou pre tbusy na furči niekde uprostred a viesť odtial časť liniek smerom Lingov, a dole na Palackého a NO.