Reply on: Ferkho #39118:
Ajtak nič z toho čo tu pišete nebude zrealizovane, a naražal som na navrhy tomik55 a podobne.
? ? ?
ale to vyriesime: 50mld uver
nakupime nizkopodlazne vlaky, potiahneme kolajnice aj na Furcu a pani starostka osobne dozrie na to, aby tam jazdili vysokopodlazne vlaky ? ?
Ferkho
Kedze studujes, si mlada, pohyb ti nezaskodi... ak som netrafil vek, alebo to s tym pohybom, vopred sa ospravedlnujem ? ?