Reply on: Irisb #38659:
Chlapi,to škoda riešit toho " odbornika " na hodnotenie práce vodiča autobusu . Vie určite očom hovorí , pozna tuto prácu , vstava každe rano o 3.30 aby mohol v tomto bordeli menom Košice previezt denne 3000 cestujucich , a to nema problem celý den jazdiť spatečkou klbovým vozidlom , len tak ked treba ? ? ? ? . Škoda reči . Ale treba plakať u Tkáča , on tomu tiež maximalne rozumie , ten to porieši ? ? ? ? Ne nadarmo mi dedo hovoril,ked ničomu nerozumieš,a nič nevieš,chod moj do politiky ? ? ?
.. To maju byt adekvatne vykony za "este vyssie" platy poslancov ??? Mozno Vy taky nie ste, pozname sa osobne. Ale.. Ak niekoho posudzujem (ten vodic bol mozno vynimkou), tak si najprv pozametam pred vlastnym prahom
Alfonz Halenar
mate pravdu
- radsej ma nevolte. Volte tych, co vam naleju peniaze do dpmk, aby dpmk mohol
robit vyberove konania nasite pre jedneho dodavatela za 120mil. Sk
Tolko sprava kontrolora MMK. A Filipko sa este takym podakoval za ich pracu.
Alebo volte komunistu Trebulu, co da zlate padaky komunistom v DPMK.
-
Ostatnym k posudzovaniu centimetrov:
- ak je L19 na Ipelskej, je v lavom pruhu. Vodic hazardoval s majetkom
mesta, ak v pravom pruhu minul o centimetre spaetne zrkadlo auta.
Nasledna zaloba na dpmk by bola prehrata.
- videl som toho chodca na prechode aj bus, ako bezohladne presiel
dobre ze nie po paetach chodca. Vy len brante toho vodica, ja si pockam
na re od Tkaca.