Už ste čitaly čo bude na deň mesta KE?
Výstava historických električiek, Hlavná ul.
(bezplatná preprava cestujúcich hist. električkami
30. 4. v čase 15.00 – 20.00 hod.
1.5. v čase 8.00 – 13.00 hod. )
http://www.kosice.sk
Výstava historických električiek, Hlavná ul.
(bezplatná preprava cestujúcich hist. električkami
30. 4. v čase 15.00 – 20.00 hod.
1.5. v čase 8.00 – 13.00 hod. )
http://www.kosice.sk
Áno, na každej tabuli sú šípky dve a obe obojsmerné.
Aj mne sa zdalo, ze vidim obojsmernu sipku. A bola to pravda
Sarko
-na čele natočené linkové plátno na "R", smerová tabuľa "Luník VIII", doplnková tabuľa "Len po OC Optima"
-na boku vo všetkých stojanoch zalaminované tabule bez označenia linky a so smerom "Štadión TU - Amfiteáter - Trieda SNP - OC Optima"
-vzadu štandardná plastová linková tabuľa s písmenom "R"
538 bola po včerajšom otočení na úvrati opäť otočená v smere, v akom jazdí (B-kabína vpredu, zberač prúdu vzadu), takže sa potvrdilo, že po zatiahnutí do vozovne sa KT8 ešte otočí na triangli vedľa výpravnej haly.