Reply on: Sarko #38450:
ako inak by sa dalo vysvetliť, že sa Solaris ani opakovane neprihlásil do vypísanej verejnej súťaže
Z hľadiska unifikácie ( pokiaľ by bola cena na rozumnej úrovni, o čom nepochybujem ) by bol potom jasnou voľbou.
t.p