Reply on: Sarko #38450:
ako inak by sa dalo vysvetliť, že sa Solaris ani opakovane neprihlásil do vypísanej verejnej súťaže
Z hľadiska unifikácie ( pokiaľ by bola cena na rozumnej úrovni, o čom nepochybujem ) by bol potom jasnou voľbou.
Synchronizacia 13 s 9 po pracovnej dobe a cez vikendy je nestastne resnie, lebo v tom case chodi vecsina ludi z a do mesta na co je deviatka nevyuzitelny spoj. V uvedenom case by mala byt 13 synchronizovana s 3 a (alebo) 7 alternativne rano a vecer cez vikendy s 3 a 7
Kari
Chyba sa stala inde, to tvrdím od počiatku. NLV nebolo nijako politicky vylobované, a to je chyba Filipka a celého "politického" vedenia DPMK. Mali sa stanoviť pravidlá, tie sa mali pánom starostom vysvetliť a dať schváliť na MZ a na základe toho sa malo NLV pripraviť a spustiť. Takéto veľké zmeny sa nerobia partizánskym spôsobom a príprava aj zavedenie NLV bola jedna veľká partizánčina a ukážka amatérizmu. Na rokovania so starostami MČ nemali posielať politicky neskúsených (aj keď odborne zdatných) mladíkov, ale to si mali uvariť doma páni politici a až potom môžu nastúpiť odborníci a pracovať.