Reply on: Johny_SK #36247:
Co sa tyka rusenia spojov, je docasne dokial sa nenajdu vodici. Myslim ze DPMK urobil rozumný krok a to niektore spoje zrusil, niektore okresal, ale aspoň sa zvyšuje šanca že niečo na zastávku príjde a môžem sa skôr na to spoľahnúť, ako na kopec liniek a odchodov, ktoré nepríjdu.
Mike
Re #36247 Johny_SK: "To uz fakt nemame odbornikov, ktori daju konecne bez pytania penazi tento podnik "do laty"?" V tomto máte čiastočne pravdu: treba veľa peňazí. Na mzdy vodičov. Inak ich bude čím ďalej tým viac odchádzať a môže sa nové LV obrátiť tak, že 56tka bude jediná MHD , čo bude jazdiť z Ťahanoviec ?