Reply on: Johny_SK #36247:
Co sa tyka rusenia spojov, je docasne dokial sa nenajdu vodici. Myslim ze DPMK urobil rozumný krok a to niektore spoje zrusil, niektore okresal, ale aspoň sa zvyšuje šanca že niečo na zastávku príjde a môžem sa skôr na to spoľahnúť, ako na kopec liniek a odchodov, ktoré nepríjdu.
janie118
No podla prvych CP co boli v novinach mala po OC CASSOVIA pokracovat k OC OPTIMA a brala som to ako samozrejmost ze nechaju aspon 1 spoj a teraz zistim ze z Furce sa bez stresu dostanem akurat tak na KVP ved to je svinstvo ?