Reply on: eMareq #35828:
ja som ziadneho z tych bl*ov nevolil...nech je tam ktokolvek, aj tak vsetkym ide iba o to, ako sa co najviac nabalit...takze je to totalne jedno, kto tam bude sediet...aj tak budu robit kroky hlavne pre seba, a obcan je na poslednom mieste...
eMareq
Re #35809 Isidor: Že či ich osadili a zabetónovali? Neviem, nebol som tam. Viem len o tejto jednej.