Reply on: Ferkho #35826:
Treba ísť na mesto, tu budeš zbytočne "nariekať". imhd čarovný prútik nemá, že šibne a budú takoj vodiči. Čo robí tvoj voloený zástupca? Asi šebe váľa šunky, bo odklepol pľac pre Aupark a nedostatok vodičov ho netrápi. ? Mesto, ktoré to NEvie.
Ferkho
nech je tam ktokolvek, aj tak vsetkym ide iba o to, ako sa co najviac nabalit...takze je to totalne jedno, kto tam bude sediet...aj tak budu robit kroky hlavne pre seba, a obcan je na poslednom mieste...