Reply on: Sarko #2598:
Mno vozidla dopravce by mela byt pokud mozno jednotna a ruzne osobni upravy a vystrelky by se nemely tolerovat . Akorat to kazi dojem a zbytecne zavazi ve vyhledu . Navic i kdyby si tam povesil trebas platinovou desku tak na radary a podobny mikrovlnky nema zadnej vlim . Kdo vi jenom trochu jak to funguje , tak zjisti ze je to na houby.
Upútava to neželanú poroznosť a oslepuje protiidúcich vodičov.
spank
Mimochodom, aj tak to uz bude asi zbytocne, ked od 1.4. sa rusi L70...