Reply on: Dopravák #2583:
Tak Ti prajem, aby sa zavory pokazili aj Tebe ked pojdes, potom to uz bude este coolovejsie, hlavne v noci, ked Ti povie: "musite vystupit, lebo rampy nefunguju." Mas na vyber ist dole dedinou a postretnut bandu ciganov alebo sa vratit nazad
Vladimír
Autorádio vodiči môžu mať, v tom im hádam nikto nebude brániť. Ak je potreba fólie na čelné sklo za účelom stlmenia slnečného svetla, mala by sa vznieť takáto požiadavka a DPMK by mal JEDNORAZOVO a NARAZ nalepiť ROVNAKÉ fólie na VŠETKY trolejbusy.
Z preedošlého odstavca vidíš, že aj ja si stojím za svojím.
A prosím, nepridávaj mi sem opakovane odkazy na ten hnusne znetvorený trolejbus. Túto fotografiu, ba čo fotografiu, ORIGINÁL trolejbus poznám veľmi dobre.